Dojazd autobusem

Dojazd autobusem

Jest wielu podróżnych, którzy chcą szybko i punktualnie dotrzeć do lotniska jednak nie chcieliby pozostawiać swego auta na parkingu modlin. Dla nich rozsądnych rozwiązaniem będzie skorzystanie z komunikacji zbiorowej.

Dzięki linii autobusowej łączącej Lotnisko Modlin z centrum Warszawy – plac Defilad, naprzeciw wejścia do Pałacu Kultury i Nauki – dotarcie do celu zajmie nam 40 minut. Autobusy obsługujący tę trasę kursują nawet 50 razy dziennie w jedną i drugą stronę.

Rozkład przyjazdów i odjazdów dopasowany jest do rozkładu odlotów i przylotów. Możliwości zakupu biletów są szerokie: bilet kupimy zarówno w internecie, w kasie na terenie lotniska jak i w samym autobusie. Zapłacimy kartą i gotówką a także walutą obcą.

Parking modlin umożliwia pozostawienie auta nawet na dłuższy okres. Jeśli jednak wolisz aby twoje auto stało w garażu skorzystaj z oferty dojazdu i powrotu z lotniska wygodnym, nowoczesnym, klimatyzowanym autobusem, w którym skorzystasz z darmowego dostępu do internetu bezprzewodowego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*