Dojazd samochodem na Lotnisko w Modlinie

Dojazd samochodem

Dobrze rozbudowana baza parkingowa modlińskiego lotniska sprawia, że wielu podróżnych porzuca myśl o dotarciu komunikacją zbiorową. Parking modlin umożliwia pozostawienia auta w odpowiednich warunkach nawet na dłuższy okres z czego wiele osób chętnie korzysta.  Dla podróżnych pragnących dotrzeć na Lotnisko Modlin własnym samochodem przedstawiamy kilka wskazówek dojazdu.

Lotnisko Modlin znajduje się 36 km na północny-wschód od centrum Warszawy. W pobliżu modlińskiego lotnisko przecinają się dwie bardzo istotne drogi: S7, która łączy Kraków i Gdańsk oraz DK62 Strzelno-Siemiatycze. Warto też wspomnieć do DK67 łączącej Warszawę z Augustowem. Dzięki łatwemu dojazdowi oraz rozbudowanej ofercie parkingu modlin, korzystanie z lotniska jest komfortowe nawet dla podróżnych przybywających z odległych rejonów.

W przeszłości powstawały plany połączenia lotniska z Trasą Olszynki Grochowskiej, która jest jednym z ważniejszych elementów planowanego układu drogowego dla miasta Warszawy. Ziszczenie tych planów jeszcze bardziej ułatwiłoby podróżnym dojazd własnym autem do modlińskiego lotniska.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*