Parking długoterminowy – Lotnisko Modlin

Parking długoterminowy

Parking długoterminowy na modlińskim lotnisku oznaczony jest symbolem PA7. Przeznaczony jest dla podróżnych, którzy zamierzają pozostawić swój samochód na okres od jednej doby wzwyż.  Jest to idealne rozwiązanie dla osób udających się w dłuższą podróż.

Parking modlin PA7 znajduje się w odległości 3 km od terminala w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego na terenie należącym do lotniska, nieopodal drogi nr 62. Lotnisko zapewnia bezpłatny transport z parkingu pod sam terminal. Parking modlin PA7 wyposażony jest w system automatycznego poboru opłat, które podróżni uiszczają przed wyjazdem z parkingu w odpowiednich kasach. System umożliwia dokonywanie płatności zarówno karta jak i gotówką. Opłata naliczana jest od momentu wjazdu na parking.

Koszt pozostawienia samochodu na okres od 1 do 4 dób to 40 zł. Warto pamiętać, że na terenie parkingu obowiązują zasady ruchu drogowego. Możliwość wjazdu samochodów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony należy wcześniej uzgodnić z obsługą parkingu. Zatrzymywanie i parkowanie poza wyznaczonymi miejscami jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*