Parking krókoterminowy

Parking krókoterminowy

Parking krótkoterminowy na lotnisku Modlin oznaczony jest symbolem PA1. Przeznaczony jest dla podróżnych, którzy chcą pozostawić swoje auto na okres od jednego do kilku dni. Jego kameralność – parking modlin ma 600 miejsc postojowych – znacznie ułatwia parkowanie gdyż nie tracimy zbyt wiele czasu aby znaleźć wolne miejsce.

Parking wyposażony jest w system automatycznego poboru opłat, który umożliwia uiszczenia zapłaty zarówno kartą jak i gotówką. W ramach parkingu PA1 funkcjonuje strefa kiss&drop, która pozwala na 10 minutowy, bezpłatny postój, podczas którego możemy pożegnać się z osobą odwożoną na lotnisko. Po przekroczeniu 10 minut będziemy musieli jednak zapłacić za skorzystanie z usługi parkingowej.

Postój do 1 godziny na parking modlin to koszt 7 zł. Gdybyśmy zdecydowali się pozostawić auto na parkingu modlińskiego lotniska na całą dobę system naliczy nam opłatę w wysokości 55 zł. Czas parkowania naliczany jest od momentu wjazdu na parking. Opłatę uiszczamy przed wyjazdem z parkingu, w jednej z trzech dostępnych kas.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*